Тіло знайшла лисиця: У Москві по п’яні замерз перспективний гравець провідного футбольного клубу РФ

У Москві знайдений мертвим 18-річний півзахисник футбольного клубу «Локомотив» Олексій Ломакін.

Об этом сообщает dispute.in.ua со ссылкой на СМИ.

За даними ЗМІ, тіло хлопця знайшли 2 грудня на березі річки Городня на півдні російської столиці — він замерз на смерть. Телеграм-канал «Следак шепнул» пише, що футболіста допомогла знайти лисиця, яка витягла на стежку його куртку з документами, передають Патріоти України.
На записі з камер відеоспостереження видно, що хлопець йшов до річки один. Для встановлення точної причини смерті призначена судово-медична експертиза.
Олексій зник 30 листопада. Мати хлопця розповіла поліції, що він поїхав на медичні процедури в один із спортивних центрів клубу, де переночував, а потім перестав виходити на зв’язок.
Телефон футболіста з’явився в мережі тільки 2 грудня. Жінка з’ясувала, що він забув його в рюкзаку в таксі, в якому їхав зі своїм другом Іваном. Той розповів, що вони разом випивали, але не пам’ятає, де були.

У заяві в поліцію мати Ломакіна зазначила, що її син «іноді вживає медичний препарат «Тропикамид», від якого поведінка його стає неадекватною».Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tilo-znaishla-lysytsia-u-moskvi-po-piani-zamerz-perspektyvnyi-hravets-providnoho-futbolnoho-klubu-rf-257228.html”