Олег Тягнибок: «Голосування на президентських виборах за кращого з гірших – це свідоме затягування петлі на шиї і відсутність перспектив» (ФОТО)

СВІДОМИЙ ВИБІР /

Під час ще однієї зустрічі з чернівчанами та жителями області лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок поспілкувався на тему виборів. Він нагадав, що, згідно з Конституцією України, за формою правління ми живемо у парламентсько-президентській державі, відповідно вибори президента – це тільки початок оновлення влади. Тому дуже багато залежатиме ще й від того, який буде обраний парламент у жовтні цього року, оскільки Президент наділений лише частиною повноважень.

Тому саме зараз настав відповідальний момент для всіх українців. «Цьогорічні вибори – президентсько-парламентські, а у 2020 році – до місцевих органів влади – насправді визначать напрямок розвитку української держави. З одного боку країна може залишитись у статусі «кво», тобто олігархи будуть знову при владі, з іншого — може бути реванш диктатури колишнього режиму і промосковської диктатури через несприйняття діяльності нинішньої влади. Вони можуть навіть вивести у другий тур свого промосковського кандидата і мати серйозне представництво у парламенті. Їхні представники на провладних телеканалах дозволяють собі відкриту антиукраїнську риторику, чого не було навіть у 2014 році. Об этом сообщает tsn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але є інший шлях — шлях національного розвитку країни, змін конкретних реформ, які пропагує Всеукраїнське Об»єднання «Свобода». Це Україна — без олігархів і злиднів, Україна, де існує мир на українських умовах і де українці мали б гідне життя. Ось цей, третій шлях, ми і пропагуємо і боремося за те, щоб результати тих виборів дали нам, українцям, можливість будувати таку Україну», — сказав Олег Тягнибок.

Однак, як зазначив лідер націоналістів, олігархи намагаються поставити українців в умови жорсткого вибору, ще задовго до виборів нав»язують різноманітні комбінації — хто повинен бути у «другому турі», зомбують виборців маніпуляціями через проплачені соціологічні фірми, аби ті «голосували за кращого з гірших».

«Небезпека в тому, що багато українців уже самі продовжують вірити в те, що голосувати за кращого з гірших – це правильний вибір. Люди навіть не приховують, що за таким принципом голосували і на минулих, і на позаминулих виборах. Може, варто зупинитися? Голосування за кращого з гірших – це свідоме затягування петлі на шиї і відсутність перспектив. Також не можна голосувати зі страху, що «голос пропаде».

Сьогодні величезні гроші вкинуто в маніпуляцію свідомістю громадян. Роблять це олігархи, які є власниками потужних центральних ЗМІ і які купують всіляких експертів, політологів. Ще вибори не почалися, а нам уже кажуть, хто буде в другому турі. Та звідки ти знаєш, чоловіче? Чи ти Нострадамус, чи ти Ванга? Те саме спостерігалось напередодні парламентських виборів 2012 року, коли свободівцям за соціологічними опитуваннями давали не більше 3%, а на виборах націоналісти взяли понад 10%, враховуючи те, що 2-3% не вдалося зберегти під час підрахунку», — каже Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів нагадав, що ВО «Свобода» запропонувала пакет антиолігархічних перетворень, спрямованих на виведення країни з кризи. За його словами, найголовніші завдання: мир на українських умовах, усунення з ключових посад внутрішнього ворога — олігархату ( зрощення влади, грубих грошей та криміналітету ), який вивіз в офшори 154 мільярди доларів; створення сприятливих умов для розвитку малого й середнього бізнесу.

«Зараз потяг нашої держави рухається не в тому напрямку. Його треба розвернути і зупинити. Ми, націоналісти, це можемо зробити. Маємо єдиного кандидата від націоналістичних сил, який балотується на пост Президента України – свободівця Руслана Кошулинського, людину бездоганної репутації, розумного і грамотного політика, патріота, який у доленосні 18-20 лютого 2014 року був на Майдані і в цей же час, як віце-спікер Верховної Ради, зумів після втечі Януковича змобілізувати народних депутатів, аби вони проголосували за його нелегітимність. Отримавши повістку, Кошулинський пішов на схід захищати Україну простим сержантом. До речі, коли почалася війна, 1000 членів нашої партії пішла на фронт, понад 3000 стали волонтерами, 46 свободівців загинули на війні, 19 – під час Революції Гідності…», — зазначив лідер українських націоналістів Олег Тягнибок», — інформує прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=110942”