Тренер "Динамо" порівняв легіонерів киян і "Шахтаря"


Екс-нападник "Динамо" Максим Шацьких, який входить до тренерського штабу Олександра Хацкевича, розповів про селекційний підхід двох грандів

Цитує узбекського фахівця Sportarena в youtube. Об этом сообщает kontury.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У "Шахтарі" легіонерів в три рази більше. Не знаю, де вони братимуть своїх вихованців, ліміт все ж. Але, хто у них приїхав і швидко адаптувався? Вони роками сидять. Подивіться, скільки Фред сидів, він не грав. Вілліан – те ж саме, і Коста, коли приходив. А це ж високого рівня футболісти. Адаптація, тому що наших умовно 10 осіб, а їх 20 чоловік. Їм легше, бо у них налаштоване спілкування, у нас же немає такого напливу бразильців. Для легіонерів немає поблажок. Чому вони повинні бути? Це все радянська ментальність, коли одних плекають. Не розумію взагалі цього. У нас у команді ніколи такого не було і ніколи не буде. Для всіх правила і закони однакові", — сказав Шацьких.

  • 8 липня стало відомо, що київське "Динамо" близьке до повернення захисника Євгена Хачеріді, відомого своїми нестримними емоціями.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/10/trener_quotdynamoquot_porivnyav_legioneriv_kyyan_i_quotshakhtaryaquot”