Про 40% зростання ВВП, здається, не згадував: Гончарук розповів голові МЗС Латвії про пріоритети уряду на наступну "п’ятирічку"

Пріоритетами українського уряду є приватизація держпідприємств, відкриття ринку землі, демонополізація енергетичного ринку та розвиток інфраструктури.

Об этом сообщает tvtrast.in.ua со ссылкой на СМИ.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі з міністром закордонних справ Латвії Едгаром Рінкевичсом, передають Патріоти України з посиланням на з посиланням на Урядовий портал.

"В планах уряду на найближчі 5 років відновити 24 тис. км доріг та побудувати 5 морських портів та 15 аеропортів", — уточнив прем’єр.

Він додав, що для української влади важливою також є реформа судової системи.

Водночас, Гончарук звернув увагу співрозмовника на те, що вперше в історії України європейська та євроатлантична інтеграція впроваджені в Програму діяльності уряду.

У свою чергу, Рінкевичс заявив, що Латвія залишатиметься стратегічним партнером України у контексті європейської інтеграції. Він відзначив готовність міністра юстиції та генерального прокурора України активно займатися захистом прав та інтересів іноземних інвесторів і створювати сприятливі умови ведення бізнесу в Україні.

Крім цього, голова МЗС Латвії запевнив, що його країна надалі здійснюватиме програми лікування та реабілітації українських військовослужбовців, зокрема тих, які перебували у полоні на Росії.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/pro-40-zrostannia-vvp-zdaietsia-ne-zghaduvav-honcharuk-rozpoviv-holovi-mzs-latvii-pro-priorytety-uriadu-na-nastupnu-piatyrichku-298383.html”