Зеленський казав Трампу, що вважає втручання у вибори "найбільшою загрозою", - Пристайко


Голова МЗС заявив, що Україна не хоче бути втягнутою у внутрішню політику США

Про це він сказав під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевічсом, повідомляє УНІАН. Об этом сообщает newsgid.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Найменше, чого ми би хотіли у ситуації, коли у нас є війна з Росією, надзвичайно складні переговори, коли у нас стільки багато проблем — це бути втягнутими внутрішню політику Сполучених Штатів напередодні їх виборів", — заявив Пристайко.

Міністр закордонних справ України зазначив, що президент Зеленський сказав Трампу, вважає втручання у вибори найбільшою загрозою і що не може уявити, щоб хтось з українців втручався в чужі вибори" в інших державах, а тим більше у Америці.

"Це дійсно шкодить нам. Ми намагаємося пояснити про те, що розслідування, які мають вестися і по Burisma і по інших компаніях, — вони мають відбуватися без втручання уряду. Вони мають бути справедливими", — додав Пристайко.

  • Президент України Володимир Зеленський заперечив, що глава Білого дому Дональд Трамп чинив на нього тиск під час липневої телефонної розмови

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/zelenskyy_kazav_trampu_scho_vvazhaye_vtruchannya_u_vybory_quotnaybilshoyu_zagrozoyuquot_prystayko”