Молодежь Житомира провела акцию протеста

Сьогодні у Житомирі молодь вийшла на акцію під гаслом «Хочеш змін – вставай і дій!». Цією акцією молодь заявила про формування Житомирського осередку «Вставай» в рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії. На Житомирщині кампанія об’єднала своєю ідеєю молодих фронтовиків, активістів з «Батьківщини» та «Свободи».

«Ми оголосили збір біля барельєфу В’ячеславу Чорноволу, оскільки, вважали символічним зібрати патріотичну молодь біля пам’ятника відомого захисника свободи та патріота України. Проте, саме в час нашого зібрання до будівлі, на якій закріплено барельєф, під’їхала вантажівка й огородила вулицею червоною стрічкою, а робітники почали проводити незрозумілі маніпуляції із зливами. По закінченню нашої акції автівка і робітники відразу згорнули огороджувальну стрічку і зникли», - розповідає про перешкоджання проведенню акції координатор молодіжного крила «Фронту Змін» Ольга Фаріон.

За її словами, молодь не розгубилася і показала флеш-моб через дорогу у сквері. Понад 50 активістів акції розгорнули міні-намет, який символізував так зване «соціальне житло від влади», яке сьогодні може дозволити собі молода родина, маючи мізерні заробітки, які щодня знецінюються через інфляцію.

Під час акції молоді люди висловили своє обурення байдужістю влади до молоді та систематичним невиконанням чинними керманичами держави своїх обіцянок. Молодь Житомирщини вирішила об’єднати свої зусилля у вимогах до влади виконати задеклароване перед виборами, а саме: створити умови для придбання молодими родинами соціального житла, надавати молоді перше робоче місце, забезпечити високий рівень освіти та її доступність, гарантувати молоді права та свободи. До молодих активістів приєднувались випадкові перехожі. Свій план дій на найближчий час учасники акції скріпили Резолюцією про формування Житомирського осередку «Вставай», який діятиме в рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії «Вставай».

«Теперішня влада зосереджена в руках олігархічних кланів, діяльність яких характеризується нищівним карально-репресивним характером… Молодіжні осередки партійних та громадських організацій пов’язує одна мета – пробудження свідомості української молоді та її активізація в суспільному, політичному та національному житті країни. Ми вбачаємо своїм обов’язком відстоювання та захист прав і свобод кожного молодого українця. Досягнення цієї мети вимагає об’єднати наші зусилля», - сказано у Резолюції, яку підписали учасники акції.


Источник: “http://zhzh.info/publ/4-1-0-4742”